EN
/ VETUNI / O UNIVERZITĚ / ÚŘEDNÍ DESKA / Nabídka volných pracovních míst

Nabídka volných pracovních míst

V současné době hledáme nové zaměstnance na tyto pozice:

  • referent/ka ubytování (Kaunicovy studentské koleje)
  • studijní referent/ka (FVL, děkanát)
  • veterinární lékař/lékařka – vedoucí provozu (FVL, Klinika chorob přežvýkavců a prasat)

Ředitel Kaunicových studentských kolejí VETUNI hledá vhodného kandidáta(ku) na pozici:

referent/ka ubytování

Požadujeme:

  • min.středoškolské vzdělání s maturitou
  • komunikativní dovednosti, zodpovědnost, samostatnost, systematický způsob práce, pečlivost
  • dobrá znalost MS Office
  • znalost anglického jazyka min.na úrovni B1
  • řidičské oprávnění sk.B – aktivní řidič výhodou (není podmínkou)
  • trestní rejstřík ne starší 3 měsíců bez záznamu

Náplň práce:

  • samostatné zabezpečení a zajištění úkolů vzniklých s ubytováním studentů a hostů KSK VETUNI Brno
  • spolupráce se studijními referentkami jednotlivých fakult VETUNI
  • přihlašování ubytovaných cizinců na Cizineckou policii ČR
  • vedení agendy a příprava souhrnných údajů a materiálů pro MŠMT a ČSÚ
  • archivace všech dokladů týkajících se ubytování a jejich příprava na skartaci
  • vybírání poplatků za ubytování od studentů a ostatních ubytovaných osob, provádění kontroly placení kolejného
  • zajištění služeb ubytovaným osobám
  • zajištění dodržování hygienických pravidel, bezpečnostních a protipožárních předpisů ubytovanými osobami
  • spolupráce s ředitelem a referentkou provozu KSK při zajištění inventarizace majetku a vnitřního chodu KSK

Nabízíme:

  • pracovní úvazek:1,0 na dobu určitou
  • nástup 1.10.2024 nebo dle dohody
  • zázemí prestižní univerzity
  • 6 týdnů dovolené
  • stravenky
  • možnost bezplatného parkování v areálu kolejí

Profesní životopisy zasílejte pouze na e-mailovou adresu mokraji@vfu.cz.

Informace na telefonním čísle:541 561 010;604 509 473.

Fakulta veterinárního lékařství Veterinární univerzity Brno, přijme zaměstnance na pozici:

studijní referent/ka

  • zajišťování komplexní studijní agendy v určených studijních programech
  • zabezpečování agendy spojené s přijímacím řízením
  • zápisy studentů
  • organizace imatrikulací
  • vedení osobních spisů studentů
  • organizace státních závěrečných zkoušek včetně promocí
  • zpracování analýz výsledků studia

Požadavky:

  • minimálně SŠ vzdělání, praxe v oboru vítána (není podmínkou)
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • samostatnost a aktivní přístup při plnění úkolů
  • dobré komunikační a organizační schopnosti, zodpovědnost
  • znalost práce na PC na uživatelské úrovni (MS Word, MS Excel, Outlook)

Nabízíme:

  • nástup možný dle dohody
  • práci na hlavní pracovní poměr – úvazek 40 h/týdně
  • zaměstnanecké benefity (stravenky, 6 týdnů dovolené)
  • pracoviště v blízkosti centra Brna s možností bezplatného parkování v areálu univerzity

Profesní životopisy prosím zasílejte pouze na e-mailovou adresu mokraji@vfu.cz, případně volejte na telefonní číslo:541 562 022.

Klinika chorob přežvýkavců a prasat, Fakulta veterinárního lékařství Veterinární univerzity Brno, přijme zaměstnance na pozici:

veterinární lékař / lékařka – vedoucí provozu

se zájmem o další vzdělávání a profesní růst v oboru

Požadujeme:

  • ukončené VŠ vzdělání v magisterském studijním programu veterinárního směru (titul MVDr.)

  • Péče o hospitalizované a ambulantní pacienty (velcí a malí přežvýkavci)
  • Výjezdy s ambulancí na farmy

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr – úvazek 20 - 40 h/týdně
  • nástup možný ihned nebo dle dohody
  • perspektivu dlouhodobé spolupráce
  • pracoviště v centru Brna s možností bezplatného parkování v areálu univerzity

V případě, že jste si nevybrali, ale přesto byste na VETUNI rádi pracovali, pošlete svůj životopis na mokraji@vfu.cz. Jakmile se objeví vhodná volná pozice, ozveme se Vám.